tel. (58) 677 46 16, fax (58) 672 47 26
ul. Parkowa 2A/20, 84-200 Wejherowo
biuro@wtbswejherowo.pl

O firmie

Powołane do życia w czerwcu 1997 roku Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego spółka z o.o.  podjęło się dzieła budowy mieszkań na wynajem oraz pełnienia roli zarządcy i administratora na wejherowskim rynku nieruchomości.

Wspólny wysiłek władz miasta, radnych, rad nadzorczych, kolejnych zarządów spółki oraz pracowników Towarzystwa przełożył się   na niebagatelne osiągnięcia , a mianowicie:

– zrealizowany został program zaspakajania potrzeb mieszkaniowych , który  osiągnął  220 mieszkań na wynajem, mieszkań alternatywnych dla budownictwa jednorodzinnego, własnościowego czy spółdzielczego.

Nie  wszystkie miasta mogą poszczycić się taką ofertą    skierowaną do swoich mieszkańców.

Nie  bez znaczenia jest także działalność związana z administrowaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Obecnie prowadzimy obsługę 135 wspólnot mieszkaniowych.  Dzięki coraz lepszej współpracy z zarządami wspólnot i ich zaangażowaniu widocznie poprawił się stan techniczny budynków w mieście, co przekłada się na poprawę warunków mieszkaniowych i na zmniejszenie kosztów utrzymania nieruchomości,  a wieloletnie doświadczenie pracowników gwarancję utrzymania wysokiego poziomu świadczonych usług.

Pozdrawiam  wszystkim Klientów Towarzystwa i życzę  zadowolenia ze współpracy i radości z zamieszkiwania  w  coraz piękniejszych i lepiej zarządzanych budynkach.

Prezes Zarządu Spółki
Maciej Bacia